Trinitatis Aktualności

 

Po wielu miesiącach starań dnia 21.06.2017 r. Fundatorzy: ks. Karol Krukowski i Roman Pluta podpisali długo wyczekiwany przez nas akt notarialny powołujący do istnienia Fundację Trinitatis.

Fundacja powstała jako narzędzie dla Wspólnoty Ikona Trójcy Świętej, aby wspólnie wspierać działania związane z ewangelizacją.

Fundację tworzą ludzie, którzy z otwartym sercem odpowiedzieli na wezwanie i wyrazili swoją gotowość.

Do fundacji zostali powołani odpowiedzialni, aby wspólnie pracować, służyć i realizować cele Fundacji Trinitatis. Zespół tworzą ludzie ze Wspólnoty Ikona Trójcy Świętej, w którego skład wchodzi dwuosobowy Zarząd oraz pięcioosobowa Rada Fundacji.  

 

 

Zarząd Fundacji:

– Magdalena Kapuścińska – Prezes Fundacji

– ks. Karol Krukowski – Wiceprezes Fundacji

 

 

 

Rada Fundacji:

– Danuta Jurkowska

– Małgorzata Leszczewska

– Bogusława Mordasewicz-Dopierała

– Urszula Pluta

– Maria Żylińska

 

Dnia 25.09.2017 r. Fundacja Trinitatis została wpisana do KRS. 

Po otrzymaniu KRS odbyło się pierwsze spotkanie Zarządu Fundacji, na którym zostały ustalone dalsze działania. Pierwszymi krokami w naszej fundacji były: podpisanie umowy z biurem prowadzącym księgowość,  założenie konta w banku oraz wizyty w urzędach.

Jeśli pragniesz zaangażować się i wspólnie z nami tworzyć to dzieło zapraszamy do nas!

ROK B / Dzisiaj jest środa, 21 listopada 2018 r. *** 325 dzień roku *** W liturgii wspominamy Ofiarowanie NMP *** Uruchomiliśmy zapisy na pielgrzymki do Medjugorie i do Włoch do ks. Dolindo i Matki Bożej w Pompejach - w zakładce terminarz!!! *** wybierz się z nami do kina na film pt. "Chleb z nieba" szczegóły w zakładce terminarz!!!