Świadectwa

Stęskniony za Upragnionym 23.06 – 25.06.2017

***
Doświadczyłam na rekolekcjach obecności Ojca, a w zasadzie czułego Tatusia który zszedł z tronu zdjął koronę i ubrał mi sandały i piękna suknie. Piękne i bardzo głębokie uczucie dawno odczuwanej tęsknoty napełniło moje serce. Chwała Panu za wszystkie łaski otrzymane na tych rekolekcjach i za owoce, które wciąż przychodzą.  
Zdecydowanie spotkania/rekolekcje z obecnością Maryi są inne i takie pełne, czułe nie umiem tego wyrazić. Maryja była dla mnie Matką u której szukałam schronienia i nie zawiodła mnie.
Dziękuję Panu za ks. Macieja i ks. Dominika i łaski przez nich płynące.
Magdalena
 
***
Stęskniony za Upragnionym…..mogłabym zmienić tytuł rekolekcji na Stęskniona….Te rekolekcje były dla mnie wyjątkowe pod kilkoma względami, ale najważniejsze jest to, że odnalazłam na nich na nowo Maryję. Już od jakiegoś czasu Matka Boża była obecna bardziej w moim życiu. Ale nie mogłam jakoś złapać z nią relacji. Na rekolekcjach dotarło do mnie, że moja bierna relacja z mamą sprawiła, że nie odczuwałam głębszej potrzeby relacji z Maryją. Od rekolekcji Maryja z każdym dniem towarzyszy mi co raz bardziej. Wystarczyło tylko szczere zaproszenie Maryi do mojego życia.
Chwała Bogu!!!
Uczestniczka
 
Ostatnie wolne miejsca na Rekolekcje w drodze do Włoch - "Świętość w codzienności" - Zapisy przez formularz w terminarzu lub tel. 727 008 303.