SNB Aktualności

Alicja Lenczewska (1934-2012) – współczesna polska mistyczka, z zawodu nauczycielka. Do 1975 roku określa siebie jako osobę „powierzchownej wiary”. Po nawróceniu wchodzi w żywy kontakt z Jezusem Chrystusem, doświadcza Jego realnej obecności. W latach 1985-2010, na wyraźne polecenie Jezusa spisuje słowa, które do niej wypowiada. W tym czasie Alicja podlega stałemu kierownictwu duchowemu doświadczonych kapłanów, systematycznie przystępuje do sakramentów, intensywnie uczestniczy w życiu Kościoła. Duchowe dzienniki Alicji (zebrane w dwóch tomach: w “Świadectwie” i w “Słowie Pouczenia”) dotarły do rąk księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, który powołał komisję teologiczną do oceny ich zawartości. Prace komisji zaowocowały udzieleniem nihil obstat (orzeczenie, że nie ma nic sprzecznego z nauką Kościoła) i imprimatur (pozwolenie na druk). To ostanie zostało udzielone wydawnictwu AGAPE i czasopismu Miłujcie się. Okazało się, że pisma Alicji Lenczewskiej mają niezwykłą teologiczną i duchową głębię. Treści w nich zawarte umacniają wiarę, dają odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i prowadzą trudną drogą dojrzewania duchowego.

***

Dnia 15 sierpnia 2018 roku w Medjugorie  odprawiłem Eucharystię w intencjach Fundacji, Darczyńców, Dobrodziejów. 

 

ks. Karol Krukowski

*****

21 czerwca 2018 roku minął rok od powołania Fundacji Trinitatis. Z tej okazji przygotowaliśmy dla  Darczyńców i Przyjaciół naszej Wspólnoty i Fundacji niespodziankę. Osoby, które udostępniły nam adresy (zgodnie z RODO 🙂 ) mogą już szukać przesyłki od nas w skrzynce. 

 

Dziękujemy za obecność KAŻDEGO Z WAS 🙂

 

*****

ROK B / Dzisiaj jest środa, 21 listopada 2018 r. *** 325 dzień roku *** W liturgii wspominamy Ofiarowanie NMP *** Uruchomiliśmy zapisy na pielgrzymki do Medjugorie i do Włoch do ks. Dolindo i Matki Bożej w Pompejach - w zakładce terminarz!!! *** wybierz się z nami do kina na film pt. "Chleb z nieba" szczegóły w zakładce terminarz!!!