Terminarz

Rekolekcje wspólnotowe

DATA

26-28 kwietnia 2019 r.

MIEJSCE

Dom Pielgrzyma
Pl. Kościelny 2b
Lidzbark Warmiński

OFIARA NA POKRYCIE KOSZTÓW UDZIAŁU

- nocleg w pokoju dwuosobowym - 220 zł
- nocleg w pokoju wieloosobowy z wyżywieniem - 210 zł
- bez noclegu z obiadami i kolacjami - 120 zł
- bez noclegu bez wyżywienia 70 zł

 

Rekolekcje skierowane są dla członków Wspólnoty Ikona Trójcy Świętej. Będzie to weekend przeznaczony na to, by odejść od naszych codziennych zajęć i poświęcić czas na słuchanie słowa Bożego i modlitwę. Czas rekolekcji będzie również czasem modlitwy o światło Ducha Świętego na rozwiązanie trudnych spraw i wierność Bożemu słowu. 

 

Rekolekcje poprowadzą dla nas Ela i Mirek Wrotkowie wraz z ks. Karolem Krukowskim. Ela z Mirkiem są małżeństwem od 1988 roku, rodzicami od 1998 roku. Związani z Ruchem Światło-Życie, członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, służą małżeństwom w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, między innymi organizując i prowadząc rekolekcje dla małżeństw na temat „Jedność małżeńska a finanse” oraz seminarium „Finanse po Bożemu”. Są liderami i wykładowcami Edukacji Finansowej Crown. Prowadzą kursy finansowe Crown oraz kursy dla narzeczonych „Radość i Nadzieja”. Prowadzą spotkania biblijne z cyklu „Boże rozwiązania” oraz wykłady dla rodziców na temat: „Jak wychowywać dzieci do odpowiedzialności finansowej”. Piszą artykuły do kwartalnika „List DK”.

 

W czasie rekolekcji poznamy zasady Bożej ekonomii (zarabiania, wydawania, pożyczania i oszczędzania pieniędzy oraz dzielenia się z innymi), po to, aby uczynić pieniądze pożytecznym sługą i żyć w bliskiej relacji z Chrystusem.

 


Prosimy zapisywać się pojedynczo.

Rekolekcje przeznaczone dla osób pełnoletnich. 

Ilość miejsc ograniczona.

W przypadku pytań lub wątpliwości możliwy kontakt:

zapisyits@gmail.com lub tel. 727 008 303 (pn. – pt. 8.00 – 16.00)

Po wypełnieniu formularza automatycznie wysyłane jest potwierdzenie, a po kilku dniach wysłane będą szczegóły.  

Formularz zapisów:

No announcement available or all announcement expired.