Terminarz

Rekolekcje w drodze do Medjugorie

DATA

12 -20 września 2019 r.

Rekolekcje w drodze do Medjugorie

Podwyższenie Krzyża 12 – 20.09.2019 r. / 9 dni /

PROGRAM PIELGRZYMKI:

Dzień 1 – 12 września 2019 r. / czwartek/

Zbiórka w Lidzbarku Warmińskim – godz.3.00, Przejazd na Jasną Górę gdzie ofiarujemy Mszę św. w intencjach Matki Bożej składając Jej życzenia w Dniu Najświętszego Imienia Matki Bożej. Przejazd na nocleg do Zagrzebia na Chorwacji. ( w tym dniu wyżywienie we własnym zakresie)

 

Dzień 2 – 13 września 2019 r. / piątek/

Po śniadaniu pojedziemy do Sanktuarium w Maria Bistrica /nazywanej Chorwacką Częstochową/, w której znajduje się cudami słynąca czarna drewniana figura Matki Bożej z Dzieciątkiem pochodząca z XV w. Tutaj będziemy uczestniczyć w Mszy św. Po tych pięknych przeżyciach udamy się do Medjugorie. Po przyjeździe weźmiemy udział w Adoracji Krzyża przy Kościele w Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień od 3 do 7 – (od 14 do 18 września 2019 r.) /od soboty – do środy/

Przez kolejne 5 dni będziemy brali wspólnie udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym Kościele św. Jakuba; Pójdziemy Drogą Krzyżową na GÓRĘ KRIŻEVAC /dla chętnych będzie również nocna Droga Krzyżowa/, wejdziemy także na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO odmawiając wspólnie różaniec; spotkamy się w OAZIE CENACOLO z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą nam swoje świadectwa; w miarę możliwości spotkamy się z osobami widzącymi Matkę Bożą, oraz będziemy mieć czas wolny dla siebie na modlitwę i kontemplację. 15 września w niedzielę, po śniadaniu będziemy uczestniczyć na Górze Kiżevac w uroczystej
Mszy św. Podwyższenia Krzyża, a po południu pieczenie barana.
Jeden dzień spędzimy na zwiedzaniu: Szeroki Brieg, gdzie zostali zamordowani Franciszkanie, Mostar z uroczym starym miastem i mostem, Blagaj z Domem Derwiszów i piękną rzeką.

 

Dzień 8 – 19 września 2019 r. / czwartek/

Wczesnym rankiem pojedziemy do Sanktuarium w Tihalinie gdzie na Mszy św. podziękujemy za wszystkie łaski, a następnie pojedziemy na obiadokolację i nocleg do Budapesztu.

 

Dzień 9 – 20 września 2019 r. / piątek/

Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach w Krakowie gdzie będzie Msza św. na zakończenie pielgrzymki, ucałowanie relikwii św.Faustyny i św.Jana Pawła II. Powrót do domu w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia :
Przejazd Autokarem, Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków ,
Osoby które mają przewlekłe choroby powinny doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela. Noclegi w klasztorach i na kwaterze prywatnej ( pokoje 2,3,4 os.) ,Wyżywienie codziennie śniadanie i obiadokolacja. W pierwszy i ostatni dzień wyżywienie we własnym zakresie, opieka pilota, Opieka Kapłana – codzienna Msza,

Zabieramy ze sobą m.in.; ważny dowód osobisty lub paszport /proszę o sprawdzanie ważności dokumentów! /, ksero dokumentu, radio ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. na język polski, latarkę, lekarstwa – które przyjmujemy, stołeczek rozkładany, wygodne obuwie, nakrycie głowy.

Będziemy przebywać w miejscach świętych dlatego bardzo prosimy o stosowny ubiór:
Ubrania nie przeźroczyste, spódnice i sukienki bez rozcięć, bluzki dłuższe, nie ukazujące pępka i brzuch, co najmniej z krótkim rękawkiem, nie na ramiączkach lub szelkach, bez dużych dekoltów, spódnice poniżej kolan, spodnie nie obcisłe i nie getry, Panowie długie spodnie.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych.

CENA: 600 Zł +190 euro

I wpłata – 300 zł do 25 kwietnia 2019 r.
II wpłata – 300 zł + 190 euro – zabieramy w autobusie


Prosimy zapisywać się pojedynczo. 

Ilość miejsc ograniczona – 51 miejsc. Brak miejsc. Zapisy na listę rezerwową.

W przypadku pytań lub wątpliwości możliwy kontakt:

zapisyits@gmail.com lub tel. 727 008 303 (pn. – pt. 8.00 – 16.00)

Po wypełnieniu formularza automatycznie wysyłane jest potwierdzenie, a po kilku dniach wysłane będą szczegóły.  

Formularz zapisów:

  • Przeczytaj Regulamin
    Ostatnie wolne miejsca na Rekolekcje w drodze do Włoch - "Świętość w codzienności" - Zapisy przez formularz w terminarzu lub tel. 727 008 303.