Kącik

Kochani zapraszamy Was do wsparcia działalności statutowej naszej Fundacji poprzez zakup cegiełek.

Nasza Fundacja może rozwijać się dzięki Waszemu wsparciu.

Kolejnym sposobem w jaki możecie wesprzeć nasz rozwój jest zakup cegiełek. 

Jednym z celów Fundacji jest utworzenie w Lidzbarku Warmińskim kawiarnio-księgarenki ewangelizacyjnej,
w której oprócz 
wypicia kawy i zjedzenia ciastka będzie możliwość spotkania i rozmowy z kapłanem. 

 

 

Poniższy formularz służy zamówieniu pojedynczych sztuk cegiełek z danej grupy.

Jeśli chcesz zamówić więcej skontaktuj się z nami telefonicznie  tel. 727 008 303, pon. – pt. 9:00 -16:00,

sb. 10:00 – 12:00 lub mailowo pod adresem  zapisyits@gmail.com 🙂

 

W Olsztynie i Lidzbarku Warmińskim cegiełki można odbierać osobiście po uzgodnieniu. 

CEGIEŁKI MIN. 15 ZŁ

Książka jest przeznaczona dla tych, których Jezus przestał cieszyć i którzy stracili smak wiary. Jak odnowić swoje serce? Jak na nowo zapłonąć dla Jezusa? Jak przestać wyliczać swoje braki i przyczyny niezadowolenia? Neal Lozano opowie ci o tym zarówno na podstawie własnych doświadczeń, jak i na przykładzie wielu osób, którym posługiwał.

„Obyś skutecznie mi błogosławił…” – krótkie wezwanie, na które Bóg odpowiada zawsze, to wyjątkowa modlitwa Jabesa – człowieka, który już od dnia swoich narodzin zmagał się z przeciwnościami losu i złem niszczącymi jego życie. Jego wytrwała wiara i ufność w dobroć Stwórcy sprawiły, że otrzymał to, o co prosił – szczęście i Boże błogosławieństwo.

Z tej prawdy oraz z kapłańskiego i ludzkiego doświadczenia autora zrodziła się myśl, pragnienie, aby jak najwięcej błogosławić…
Dzięki niniejszej publikacji czytelnik dowie się, czym jest błogosławieństwo, przeczyta świadectwa oraz będzie mógł skorzystać z propozycji błogosławieństw na wiele różnych okazji oraz dowie się o inicjatywie SMSa niosącego błogosławieństwo. 

Książa o rozeznawaniu. W kolejnych rozdziałach autor prezentuje praktyczne i inspirujące nauczanie o tym, jak pozostawać otwartym na Ducha. Szczególnie cenny wydaje się nacisk na to, że nie wystarczy nam być chrześcijanami „napełnionymi Duchem”, ale musimy włożyć wysiłek w to, by być zawsze uczniami „prowadzonymi przez Ducha”, podejmującymi decyzje, które będą prawdziwym wyrazem naszego „poświęcenia” i „uświęcenia” przez Ducha Bożego. 

CEGIEŁKI MIN. 25 ZŁ

 Alicja Lenczewska zmarła w Szczecinie 5 stycznia 2012 roku. Ta mało znana mistyczka zostawiła nam poruszające dzienniki, w których zapisała słowa, jakie – za jej pośrednictwem – Pan Jezus kieruje do każdego z nas. 

Format kieszonkowy. 

Jeżeli ktoś chce pójść za mną” znaczy: jeżeli ktoś chce mieć życie, jeżeli ktoś chce być zwycięzcą, jeżeli chce wejść w zmartwychwstanie – niech się zaprze samego siebie, niech weźmie swój krzyż, zgodzi się na sytuację, jaka przyszła, i ją dźwignie. I niech idzie za mną.

 

Powyższa publikacja jest czynieniem zadość życzeniu samej Matki Bożej, która w Fatimie powiedziała do s. Łucji: „Jezus pragnie, abym była bardziej znana i miłowana”. Autor, zakochany w Maryi i Jej oddany, pragnie podzielić się z innymi swoją miłością do Niepokalanej.

Napisane z ogromnym zaangażowaniem i ewangeliczną prostotą, porywające studium na temat naszej chrześcijańskiej tożsamości, jako umiłowanych dzieci Boga i bezpardonowych ataków szatana, na tysiące sposobów dążącego do zniszczenia naszej tożsamości synów i córek Boga.

Ważny dodatek do książki stanowią modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie.

W swojej książce ks. Dominik Chmielewski daje proste odpowiedzi na wiele dylematów, jakie targają sumieniami współczesnych katolików, żyjących w świecie coraz bardziej przypominającym bezładne pustkowie, o którym na samym początku mówi Księga Rodzaju.

W publikacji „W twej duszy jest niebo. Konferencje i świadectwa” zawarte zostało bezcenne świadectwo córki duchowej ojca Dolindo Ruotolo, która opiekowała się nim aż do jego śmierci i towarzyszyła mu w najcięższych chwilach, kiedy trawiła go choroba. Ta poruszająca opowieść Enziny Cervo na kartach tej książki ujrzała światło dzienne po raz pierwszy. Dotychczas spoczywała bowiem za drzwiami archiwum rodzinnego oraz w aktach zgromadzonych na potrzeby procesu beatyfikacyjnego księdza Dolindo Ruotolo. 

Krzyż jest nie tylko sztandarem Pana Jezusa, lecz także katedrą, z której naucza”
Wenanty Katarzyniec OFMConv.
 
Przeżywanie męki Pańskiej było głęboko wpisane w posługę polskiego Szarbela, ojca Wenantego Katarzyńca. Poruszające rekolekcje autorstwa zakonnika z Kalwarii Pacławskiej wprowadzają czytelnika w misterium krzyża.

No announcement available or all announcement expired.