Kącik

Kochani zapraszamy Was do wsparcia działalności statutowej naszej Fundacji poprzez zakup cegiełek.

Nasza Fundacja może rozwijać się dzięki Waszemu wsparciu.

Kolejnym sposobem w jaki możecie wesprzeć nasz rozwój jest zakup cegiełek. 

Jednym z celów Fundacji jest utworzenie w Lidzbarku Warmińskim kawiarnio-księgarenki ewangelizacyjnej,
w której oprócz 
wypicia kawy i zjedzenia ciastka będzie możliwość spotkania i rozmowy z kapłanem. 

 

 

Poniższy formularz służy zamówieniu pojedynczych sztuk cegiełek z danej grupy.

Jeśli chcesz zamówić więcej skontaktuj się z nami telefonicznie  tel. 727 008 303, pon. – pt. 9:00 -16:00,

sb. 10:00 – 12:00 lub mailowo pod adresem  zapisyits@gmail.com 🙂

 

W Olsztynie i Lidzbarku Warmińskim cegiełki można odbierać osobiście po uzgodnieniu. 

CEGIEŁKI MIN. 15 ZŁ

Książka jest przeznaczona dla tych, których Jezus przestał cieszyć i którzy stracili smak wiary. Jak odnowić swoje serce? Jak na nowo zapłonąć dla Jezusa? Jak przestać wyliczać swoje braki i przyczyny niezadowolenia? Neal Lozano opowie ci o tym zarówno na podstawie własnych doświadczeń, jak i na przykładzie wielu osób, którym posługiwał.

„Obyś skutecznie mi błogosławił…” – krótkie wezwanie, na które Bóg odpowiada zawsze, to wyjątkowa modlitwa Jabesa – człowieka, który już od dnia swoich narodzin zmagał się z przeciwnościami losu i złem niszczącymi jego życie. Jego wytrwała wiara i ufność w dobroć Stwórcy sprawiły, że otrzymał to, o co prosił – szczęście i Boże błogosławieństwo.

Z tej prawdy oraz z kapłańskiego i ludzkiego doświadczenia autora zrodziła się myśl, pragnienie, aby jak najwięcej błogosławić…
Dzięki niniejszej publikacji czytelnik dowie się, czym jest błogosławieństwo, przeczyta świadectwa oraz będzie mógł skorzystać z propozycji błogosławieństw na wiele różnych okazji oraz dowie się o inicjatywie SMSa niosącego błogosławieństwo. 

Książa o rozeznawaniu. W kolejnych rozdziałach autor prezentuje praktyczne i inspirujące nauczanie o tym, jak pozostawać otwartym na Ducha. Szczególnie cenny wydaje się nacisk na to, że nie wystarczy nam być chrześcijanami „napełnionymi Duchem”, ale musimy włożyć wysiłek w to, by być zawsze uczniami „prowadzonymi przez Ducha”, podejmującymi decyzje, które będą prawdziwym wyrazem naszego „poświęcenia” i „uświęcenia” przez Ducha Bożego. 

CEGIEŁKI MIN. 25 ZŁ

Jeżeli ktoś chce pójść za mną” znaczy: jeżeli ktoś chce mieć życie, jeżeli ktoś chce być zwycięzcą, jeżeli chce wejść w zmartwychwstanie – niech się zaprze samego siebie, niech weźmie swój krzyż, zgodzi się na sytuację, jaka przyszła, i ją dźwignie. I niech idzie za mną.

 

Powyższa publikacja jest czynieniem zadość życzeniu samej Matki Bożej, która w Fatimie powiedziała do s. Łucji: „Jezus pragnie, abym była bardziej znana i miłowana”. Autor, zakochany w Maryi i Jej oddany, pragnie podzielić się z innymi swoją miłością do Niepokalanej.

Aktualności: W zakładce https://www.sneits.pl/e-intencje/ można już zamawiać intencje mszalne na 2021 r.