Kronika

Dzień Wspólnoty

31 maja 2018 roku nasz Pasterz ks. Karol Krukowski obchodził jubileusz 10-lecia święceń kapłańskich. 

 

Ten dzień rozpoczęliśmy parafialną Eucharystią w intencji księdza, po której wyruszyliśmy za Jezusem w Najświętszym Sakramencie w procesji ulicami miasta.

 

Podczas kazania ks. Karol ukazywał żywego Jezusa obecnego w każdej Eucharystii. 

 

Po Eucharystii i procesji udaliśmy się na Agape, na której dziękowaliśmy Bogu za dar powołania ks. Karola.  Ten dzień pełen był niespodzianek dla księdza 🙂 Wyjątkowo to spotkanie zorganizowaliśmy bez “konsultacji” z naszym Pasterzem.  Spotkanie spędziliśmy w gronie Wspólnoty, rodziny i sympatyków. Był czas na życzenia, podziękowania, wspomnienia i modlitwę. Oglądając zdjęcia i filmiki z minionych dziesięciu lat posługi kapłańskiej ks. Karola dziękowaliśmy Bogu za Jego powołanie i obecność w naszej Wspólnocie. 

 

Boże bądź uwielbiony w osobie księdza Karola i błogosław Mu na dalsze lata jego kapłaństwa.

 

Powrót
ROK B / Dzisiaj jest środa, 21 listopada 2018 r. *** 325 dzień roku *** W liturgii wspominamy Ofiarowanie NMP *** Uruchomiliśmy zapisy na pielgrzymki do Medjugorie i do Włoch do ks. Dolindo i Matki Bożej w Pompejach - w zakładce terminarz!!! *** wybierz się z nami do kina na film pt. "Chleb z nieba" szczegóły w zakładce terminarz!!!