Zachęcamy do wspierania naszych działań   Wpłać darowiznę

Drużyna

right-quotation-sign

“Ty możesz robić to, czego ja nie potrafię.
Ja mogę robić to, co się tobie nie udaje.
Wspólnie możemy dla Pana Boga dokonać czegoś zupełnie wspaniałego.”
Św. Matka Teresa z Kalkuty

facebook

To tylko część naszej drużyny !

ks. Karol Krukowski

Pasterz wspólnoty

 

Urodziłem się w Dobrym Mieście w 1980 r. Od maja 2008 roku jestem kapłanem archidiecezji warmińskiej. W latach 2008-2011 pracowałem w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Nagórkach w Olsztynie. W latach 2009-2011 uczestniczyłem 
w Szkole dla Spowiedników prowadzonej przez Ojców Kapucynów. W 2010 r. poznałem Szkołę Nowej Ewangelizacji i od tego czasu moje kapłaństwo radykalnie się zmieniło, a ewangelizacja stała się pasją. Od 2011 do 2015 r. pracowałem w parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie. Z dniem 1 lipca 2015 roku na mocy dekretu Arcybiskupa Wojciecha Ziemby zostałem skierowany jako rezydent do Lidzbarka Warmińskiego, aby koordynować formacje SNE i tworzyć Dom Rekolekcyjny, jako Pasterz wspólnoty Ikona Trójcy Świętej. Prowadzę także rekolekcje parafialne i dla wspólnot zakonnych. W 2012 roku zainicjowałem “akcję” Smsa niosącego Błogosławieństwo, polegającej na przesyłaniu kapłańskiego błogosławieństwa smsem wraz z myślą Świętego.

Danuta Jurkowska

Koordynator świecki wspólnoty

 

W czerwcu 2013 roku spotkałam Jezusa i po 20 latach ponownie uwierzyłam w Miłość Boga, który pomimo mojej grzeszności i małości przemienił moje serce. Konsekwencją mojego nawrócenia i uznania Jezusa Panem jest przynależność do wspólnoty, aby wspólnie wzrastać w wierze.

Lidia Bielińska

Koordynator świecki wspólnoty

 

Kobieta, teolog, blogerka, pisarka. Na co dzień nauczycielka w podolsztyńskiej szkole. Dwa słowa, które najbardziej mnie określają to: “ogarniać” i “kreatywność”. Lubię wyzwania, w których trzeba dużo ogarnąć, natomiast do każdego zadania staram się podchodzić w sposób kreatywny. W ewangelizacji i uwielbieniu czuję się jak ryba w wodzie. Moją pasją jest głoszenie miłości Pana Boga. Pragnę nieustannie zarażać ludzi radością z faktu, że BÓG JEST DOBRY! W wolnych chwilach: góry, teatr oraz śpiew. Motto życiowe zaczerpnęłam od bł. Regiony: “jak Bóg chce” – ta myśl stała się moją codzienną modlitwą i prowadzi mnie od kilku lat. W szkole Nowej Ewangelizacji od 2011 r.

Magdalena Kapuścińska

Koordynator świecki wspólnoty

 

Ekonomistka, umysł ścisły z otwartym sercem. Na co dzień pracuję w zaciszu swojego domu, który jest otwarty nie tylko na nowe pomysł, ale także na drugiego człowieka. We wspólnocie jestem od 2004 roku – i od tej pory stała się częścią mojego życia, chociaż z początku niełatwo było mi to przyjąć. Dziś wspólnota to nie tylko ludzie, z którymi mogę się spotkać i miejsce gdzie mogę się pomodlić, ale przede wszystkim to miejsce mojego wzrastania i zbliżania się do Boga. Pasjonują mnie podróże, a nawet … xbox.

Joanna Pieczul

Koordynator świecki wspólnoty

 

Matka, siostra, z zwodu pielęgniarka. Na co dzień posługuje we Wspólnocie. Moimi przewodnikiem na drodze wiary jest Trójca Przenajświętsza, a Patronką wszystkich moich działań ewangelizacyjnych jest Matka Boża. Wspólnota jest miejscem mojego wzrostu. Nie tylko duchowego, ale także budowania relacji z drugim człowiekiem.