Terminarz

Rekolekcje dla kobiet

DATA

23-25 lutego 2018 r.

GODZINA

rozpoczęcie piątek godz. 18:00
zakończenie niedziela godz. 14:00

MIEJSCE

Dom Pielgrzyma
Lidzbark Warmiński
Pl. Kościelny 2b

OFIARA NA POKRYCIE KOSZTÓW UDZIAŁU

- nocleg w pokoju dwuosobowym z pełnym wyżywieniem 200 zł
- nocleg w pokoju wieloosobowym z pełnym wyżywieniem 180 zł
- bez noclegu z obiadami i kolacjami 110 zł

Piękno i siła kobiety

 

Prowadzenie: IRENA NEUMUELER

 

Rekolekcje „Piękno i siła kobiety” będą szczególnym czasem obudzenia w sobie piękna i siły, które zostały złożone w nas przez Boga w momencie stworzenia. Poznamy piękno Boga i piękno oblubienicy, miłowanej i zdolnej do kochania. W przyjaznej kobiecej atmosferze, będziemy poznawać prawdę o sobie, daną nam wartość i godność. Na tej drodze przewodnikiem będzie dla nas biblijna Judyta. Za jej przykładem otworzymy się na działanie łaski, by stanąć do walki o naszą wolność, by to co stanowiło bolesną przestrzeń niemocy, straty i bólu stało się miejscem uzdrowienia i siły. Zapraszamy kobiety, które chcą przyjąć w nowy sposób swoją tożsamość i głębię ducha i nauczyć się żyć w obecności Bożej.

 

Cele:

  • Otrzymasz nowe spojrzenie na siebie – na podstawie biblijnej Judyty powiem skąd płynie siła i piękno kobiety.
  • Obudzisz w sobie wiarę w swoją wartość, moc do życia, tworzenia i waleczności – powiem jak wykorzystać swoją kobiecą naturę i dary duchowe, by wejść na drogę wewnętrznego rozwoju i żyć szczęśliwie.
  • Uwolnisz się od fałszywych przekonań i złego myślenia o sobie; nauczysz się patrzeć na siebie tak jak widzi ciebie Bóg – powiem jak odzyskać w modlitwie uwolnienia to, straciłaś i doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga, aby żyć w pełni.
  • Nauczysz się dbania o siebie, słuchania swego serca i korzystania z darów Ducha Świętego, które są w tobie – powiem jak toczyć walkę duchowa o prawdziwą wolność.

 

DLA KOGO: Zapraszamy kobiety (dziewczyny, żony, matki, córki, wdowy) w każdym wieku, które chcą odkryć kobiece piękno i siłę do życia pełnią swej kobiecości; chcą znaleźć drogę do siebie samej, a jednocześnie drogę do drugiego człowieka i drogę do Boga; chcą nauczyć się kochać siebie i żyć szczęśliwie.

 

Irena Neumueler – teolog, nauczyciel, doradca, trener rozwoju osobistego.

Ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie na Wydziale Teologicznym. Ma wieloletnie doświadczenie pracy jako nauczyciel. Szczególną jej misją jest praca z kobietami, którym towarzyszy w odkrywaniu kobiecego piękna, ucząc jak żyć w harmonii wewnętrznej ze sobą i innymi, w poczuciu wartości i godności. W tym celu prowadzi rekolekcje, wykłady, warsztaty, sesje tematyczne, z obszaru psychologii i duchowości. W czerwcu 2005 r. zainicjowała w Trójmieście spotkania dla kobiet pod nazwą Status Feminae. Jest autorką wielu projektów rozwojowych dla kobiet. Jest prezesem Fundacji „Status Feminae”. Pracuje w Liceum Ogólnokształcącym w Lęborku, gdzie obecnie mieszka.

 


Prosimy o wypełnienie formularza pojedynczo. Po wypełnieniu zgłoszenia na podanego maila wysłane jest automatyczne potwierdzenie.  W terminie kilku dni o zgłoszenia wysłane zostaną szczegółowe informacje. PROSIMY O SPRAWDZANIE SPAMU.

W przypadku pytań lub wątpliwości  możliwy kontakt email: zapisyits@gmail.com lub tel. 727 008 303 (pon. – pt. 9:00 – 16:00). 

Formularz zapisów: